ՄԵՐ ՄԱՍԻՆ
 ԱՇԽԱՏԱԿԱԶՄ
ՍՈՎՈՐՈՂՆԵՐ
 ՄԱՍՆԱԽՄԲԵՐ
 ԾՐԱԳՐԵՐ
  ԳՐԱԴԱՐԱՆ
ԱՇԱԿԵՐՏԱԿԱՆ ԽՈՐՀՈՒՐԴ
ԾՆՈՂԱԿԱՆ
ԽՈՐՀՈՒՐԴ
 ՄԵՐ ԲԱՐԵԿԱՄՆԵՐԸ

 

2018-2019 ուստարի

ԵՐԱԺՇՏԱԿԱՆ ԳՈՐԾԻՔ
Ազգանուն, անուն, հայրանուն Դասարան Այլ
Խաչատրյան Ալլա Համբարձունի 10-րդԼ1 թմբուկ
Մանասյան Կարինե Արթուրի 10-րդ Լ2 դաշնամուր
Զաքարյան Անի Կարենի 10-րդ Լ3 կիթառ
Միրզոյան Անահիտ Մակարի 10-րդ Լ3 դաշնամուր
Ղարիբյան Աշոտ Արտավազդի 10-րդ Պ1 թավջութակ
Բաբաջաբյան Ռոբերտ Սերյանի 10-րդ Պ2 դհոլ
Աբահամյան Արտյոմ Հրանտի 10-րդ Պ2 ակորդեոն
Խոջայան Գոհար Անդրանիկի 10-րդ Պ2 ջութակ
Միսակյան Ռոզա Մաքսիմի 10-րդ Տ2 կիթառ
Հակոբյան Իշխան Դավթի 10-րդ ՖՄ սինթեզատոր
Ափրիկյան Դավիթ Եղիշեի 10-րդ ՖՄ կիթառ
Ծատուրյան Աիդա Վարտանի 10-րդ ՖՄ դաշնամուր
Մկրտչյան Մարի Խաչատուրի 10-րդ ՖՄ կիթառ
Խաչիկյան Վարդան Հայկի 10-րդ ՖՄ կիթառ
Հարությունյան Արթուր Արտակի 10-րդ ՖՄ դաշնամուր
Ասատրյան Ժասմին Տրդատի 10-րդ ՖՄ դաշնամուր
Մադոյան Սամվել Հակոբի 10-րդ ՖՄ կիթառ
Հովհաննիսյան Լիպարիտ Անուշավանի 10-րդ ՖՄ կիթառ
Խաչատրյան Էռնեստ Վաղարշակի 11-րդ ՖՄ ջութակ
Բուդաղյան Դիանա Վրեժի 11-րդ ԿՔ դաշնամուր
Մանվելյան Արման Արթուրի 11-րդ ԿՔ դաշնամուր
Պապիկյան Վարդան Հովհաննեսի 12-Լ1 փողային գործ., տրոմբոն
Առաքելյան Զարուհի Արտակի 12-Պ1 դաշնամուր
Մանուկյան Մելինե Գոռի 12-Պ1 դաշնամուր
Բաղդագյուլյան Լուսինե  Հովհաննեսի 12-րդԿՔ ջութակ
ԵՐԳ
Գյուրջինյկան Մոնիկա Արթուրի 10-րդ Լ1 վոկալ
Զաքարյան Նարե Ահարոնի 10-րդ Լ1 վոկալ
Զաոքարյան Անի Կարենի 10-րդ Լ3 վոկալ
Նարինյան Թինա Նորայրի 10-րդ Լ3 վոկալ
Փիլիպոսյան Նարե Բարխուդարի 10-րդ Լ3 վոկալ
Գևորգյան Միլենա Ռազմիկի 10-րդ Պ1 վոկալ
Առաքելյան Աստղիկ Արտյոմի 10-րդ Պ2 վոկալ
Կապլանյան Կարինե Սևակի 10-րդ Պ2 վոկալ
Թովմասյան Լիանա Լևոնի 10-րդ Տ3 վոկալ նաև դասական
Սարյան Անահիտ Հենրիի 10-րդ Տ3 վոկալ
Գրիգորյան Էլվինա Էմինի 10-րդ ԿՔ վոկալ
Եփրեմյան Վարդուհի Ռաֆիկի 10-րդ ԿՔ վոկալ
Սամվելյան Դավիթ Սեյրանի 11-րդ Լ1 ժողերգիչ «Ավետ» նագախումբ
Հովակիմյան Թամարա Արթուրի 11-րդ Լ2 վոկալ
Գրիգորյան Գոհարիկ Հովհաննեսի 11-րդ Լ2 Երգի պետական թատրոն
Վարդանյան Թամարա Արամի 11-րդ Լ2 ժողերգիչ
Ղազարյան Հակոբ Կարենի 12-Լ2 վոկալ
Մկրտչյան Միլենա Սերգեյի  12-Լ2 եկեղ.
Գաբրիելյան  Անի  Արմենի    12-Պ1 վոկալ
ՍՊՈՐՏ
Բադալյան Թամարա Արմենի 10-րդ Լ1 լող
Հովհաննիսյան Կարինե Կարապետի 10-րդ Լ1 լող
Վարժապետյան Ռազմիկ Երեմի 10-րդ Լ1 բոքս
Մանասյան Կարինե Արթուրի 10-րդ Լ2 կառատե, սև գոտի
Ազիզյան Մերի Էդգարի 10-րդ Լ3 լող
Բալասանյան Գրիշա Դավիթի 10-րդ Լ1 բռնցքմարտ
Զաքարյան Անի Կարենի 10-րդ Լ1 լող
Ատանյան Արսեն Էդուարդի 10-րդ Պ1 ըմբշամարտ, 2-րդ տեղ ՀՀ
Ղուկասյան Սերժ Արմանի 10-րդ Պ1 դյուդո
Աբրահամյան Արտյոմ Հրանտի 10-րդ Պ2 բռնցքմարտ
Ազիզյան Էլեն Տարոնի 10-րդ Պ2 մեծ թենիս
Ախոյան Վլադիմիր Կարենի 10-րդ Պ2 կառատե
Ասատրյան Վազգեն Վաղինակի 10-րդ Պ2 լող, ըմբշամարտ
Բաբայան Էդգար Վահեի 10-րդ Պ2 լող, ֆուտբոլ
Բաղրամյան Էմմա Պավելի 10-րդ Պ2 լող
Գալստյան Կարեն Ավետիսի 10-րդ Պ2 ֆուտբոլ, ՀՀ հավաքական
Ղազարյան Ջիվա Արամի 10-րդ Պ2 դյուդո
Մկրտչյան Գոռ Արմենի 10-րդ Պ2 բոքս, 2-րդ տեղ աշխարհի առաջն
Պետեյան Սենիկ Նուշևանի 10-րդ Պ2 Ֆուտբոլ
Վանյան Էլեն Ռոմիկի 10-րդ Պ2 մեծ թենիս
Օսիպյան Լիանա Արթուրի 10-րդ Պ2 վոլեյբոլ
Դավթյան Տիգրան Ավետիսի 10-րդ Տ2 ֆրիզբի
Զաքարյան Արտակ Արամի 10-րդ Տ2 բռնցքամարտ
Հայրապետյան Վարդան Գարեգինի 10-րդ Տ2 կառատե, սև գոտի, չինարեն
Մարտիրոսյան Հակոբ Հրայրի 10-րդ Տ2 կառատե
Մնացականյան Հրաչ Գագիկի 10-րդ Տ2 ֆուտբոլ, դարպասապահ
Խալաթյան Կարեն Համլետի 10-րդ Տ3 վոլեյբոլ
Ղադամյան Ջուլիաննա Ռուդիկի 10-րդ Տ3 ըմբշամարտ
Պապայան Դավիթ Արմենի 10-րդ Տ3 կառատե, սև գոտի
Ջավադյան Սամսոն Սարգսի 10-րդ Տ3 վոլեյբոլ
Սահակյան Նարեկ Գեղամի 10-րդ Տ3 ըմբշամարտ
Քոչարյան Ժորա Ալբերտի 10-րդ Տ3 ըմբշամարտ
Ալեքսանյան Դավիթ Արթուրի 10-րդ Տ3 վոլեյբոլ, հավաքական
Աղաբաբյան Գլակ Վարուժանի 10-րդ ՖՄ Ֆուտբոլ
Ավագյան Նարեկ Անդրանիկի 10-րդ ՖՄ վոլեյբոլ, հավաքական
Ավետիսյան Սամվել Արտյոմի 10-րդ ՖՄ բոքս
Բաբայան Հովհաննես Լևոնի 10-րդ ՖՄ Ֆուտբոլ
Ենգիբարյան Ռուբեն Գևորգի 10-րդ ՖՄ Ֆուտբոլ
Հակոբյան Իշխան Դավթի 10-րդ ՖՄ վոլեյբոլ
Հակոբյան Վահե Արտաշեսի 10-րդ ՖՄ լող
Ղարաքեշիշյան Արամ Միքայելի 10-րդ ՖՄ ըմբշամարտ
Մակարյան Վարդան Լևոնի 10-րդ ՖՄ վոլեյբոլ, հավաքական
Մարտիրոսյան Արամ Կարենի 10-րդ ՖՄ լող
Մկրտչյան Գագիկ Գարիկի 10-րդ ՖՄ Ֆուտբոլ
Սահակյան Ռուբեն Ռուդոլֆի 10-րդ ՖՄ Ֆուտբոլ
Փոլադյան Անդրանիկ Գագիկի 10-րդ ՖՄ մարտ առանց կանոնների
Առաքելյան Մարինա Մերուժանի 10-րդ ԿՔ թենիս
Բաղդասարյան Ռուբեն Հայկի 10-րդ ԿՔ կառատե, շախմատ
Դուզդաբանյան Ստեփան Վահրամի 10-րդ ԿՔ կառատե, ըմբշամարտ
Խաչատրյան Արմեն Արայիկի 10-րդ ԿՔ ֆուտբոլ
Ներսիսյան Գոռ Վարդանի 10-րդ ԿՔ կառատե
Սազբանդյան Գարիկ Աշոտի 10-րդ ԿՔ ֆուտբոլ
Հովակիմյան Թամարա Արթուրի 11-րդ Լ2 կարատե
Աղասյան Արայիկ Արմենի 11-րդ Լ2 Ֆուտբոլ
Մարգարյան Լևոն Եղիշի 11-րդ Լ2 ըմբշամարտ
Ոսկանյան Գոռ Ռոբերտի 11-րդ Լ3 ձյուդո
Դանիելյան Տիգրան Արթուրի 11-րդ Լ3 Ֆուտբոլ
Նիկոլյան Ալբերտ Ավետիսի 11-րդ Լ3 բռնցքամարտ
Հովհաննիսյան Արմեն Մանվելի 11-րդ Պ1 կարատե
Աղաջանյան Դավիթ Արթուրի 11-րդ Պ2 Ֆուտբոլ
Գափոյան Ռուբեն Գրիգորի 11-րդ Պ2 Ֆուտբոլ
Եսայան Մարիա Վահեի 11-րդ Պ2 լող
Կարապետյան Ջուլիետա Արտակի 11-րդ Պ2 ակրոբատ
Ոսկանյան Սլավիկ Արտաշեսի 11-րդ Պ2 թեքվանդո
Հակոբյան Գագիկ Անդրանիկի 11-րդ Տ1 վոլեյբոլ
Հարությունյան Սամվել Ավետի 11-րդ Տ1 Ֆուտբոլ
Մկրտչյան Սուսաննա Վարդանի 11-րդ Տ1 լող
Ստեփանյան Հարություն Խաչիկի 11-րդ Տ1 Ֆուտբոլ
Խաչատրյան Աշոտ Վարդգեսի 11-րդ Տ2 բասկետբոլ
Պողոսյան Սահակ Գեղամի 11-րդ Տ2 վոլեյբոլ
Մկրտչյան Հրանտ Գևորգի 11-րդ Տ2 կարատե
Միսակյան Ռաֆայել Գոռի 11-րդ Տ2 ըմբշամարտ
Հովհաննիսյան Լիպարիտ Անուշավանի 11-րդ Տ3 բռնցքամարտ
Մադոյան Սամվել Հակոբի 11-րդ Տ3 բռնցքամարտ
Մելքումյան Վոլոդյա Հայկի 11-րդ Տ3 բռնցքամարտ
Ավետիկյան Ռոբորտ Արթուրի 11-րդ Տ3 Ֆուտբոլ
Խաչատրյան Անի Կարենի 11-րդ Տ3 բռնցքամարտ
Մանուկյան Արա Արթուրի 11-րդ Տ3 ըմբշամարտ
Մնացականյան Հարութ Ասքանազի 11-րդ Տ3 ձյուդո
Սարգսյան Վանիկ Արսենի 11-րդ Տ3 վոլեյբոլ
Ասլանյան Էրիկ Անդրեի 11-րդ ԿՔ շախմատ, քիքբոքս
Մանվելյան Արման Արթուրի 11-րդ ԿՔ լող
Մանուկյան Յուրիկ Արսենի 11-րդ ԿՔ լող, շախմատ
Պետրոսյան  Կարեն  Մհերի 12-րդ Պ1 կարատե
Սուքիասյան Արթուր Գագիկի 12-րդ Պ1 կարատե
Անտոնյան Զավեն Արմենի 12-րդ Պ2 լող
Մկրտչյան Սերգեյ Հայկի     12-րդ Պ2 Ֆուտբոլ, ՀՀ հավաքական, Բանանց 2
Հարությունյան Արսեն Միհրանի 12-րդ Տ2 լող, բոքս
Պողոսյան Համլետ Սամվելի 12-րդ Տ3 բասկետբոլ
Ազիզյան Ռաֆայել Ռուբիկի 12-րդ Տ3 Ֆուտբոլ
Հարությունյանն Աշոտ Արսենի 12-րդ Տ3 Ֆուտբոլ
Հակոբյան  Մերուժան  Սիմոնի 12-րդ ԿՔ Ֆուտբոլ(Բանանց)
ՊԱՐ

Գալեյան Լիանա Արմենի
Խաչատրյան Ալլա Համբարձումի
Պետրոսյան Հարություն Մարատի
Ստեփանյան Լաուրա Մխիթարի
Խաչատրյան Հասմիկ Արմենի

10-րդ Լ1  

Ազիզյան Մերի Էդգարի
Գալստյան Ինգա Մհերի
Զաքարյան Անի Կարենի
Մանուկյան Ռոզա Արմանի

10-րդ Լ3  

Ամիրյան Մելանյա Արշակի
Ավետիսյան Վարդուհի Արամի
Գասպարյան Տամարա Էդուարդի
Գրիգորյան Լիլիթ Գրիգորի
Հաջիյան Արմինե Արմենի
Չիլինգարյան Միլենա Արսենի
Պետրոսյան Լարիսա Արտյոմի
Պետրոսյան Սվետլանա Գագիկի
Սահակյան Նաիրա Թաթուլի
Վարդանյան Ռոզա Նորայրի

10-րդ Պ1  

Ադամյան Մարիա Արթուրի
Ազիզյան Էլեն Տարոնի
Թադևոսյան Անահիտ Արմենի
Հակոբյան Աէլեն Տիգրանի
Հարությունյան էլեն Աշոտի
Հովհաննիսյան Իննա Գարիկի
Հովհաննիսյան Մերի Նաիրիի
Մամեդխանյան Անի Վարդանի
Վանյան Էլեն Ռոմիկի
Քանքայան Գոհար Արծրունի
Օսիպյան Լիաննա Արթուրի

10-րդ Պ2  

Մուսայելյան Նարեկ Միհրանի
Պողոսյան Հասմիկ Հայկի
Քոլյան Սվետլանա Վարուժանի

10-րդ Տ1  
Հովհաննիսյան Գոհար Ալբերտի 10-րդ Տ2  

Ավագյան Մոնիկա Արթուրի
Բաղդիկյան Ալիսա Վարդանի
Գասպարյան Անի Արամի
Գևորգյան Լալա Արտակի
Թովմասյան Լիաննա Լևոնի
Իսկանդարյան Երանուհի Գեղամի
Հովսեփյան Լիդա Հովիկի
Սարգսյան Միլենա Արմենի

10-րդ Տ3  
Դադիյան Արման Գենադիի 10-րդ ՖՄ  

Անտոնյան Մոնիկա Հրաչյայի
Առաքելյան Մարիա Մերուժանի
Բալաբեկյան Լիա Սամվելի
Բարսեղյան Ռիմա Արտակի
Գրիգորյան Էլվինա Էմինի
Գևորգյան Աննա Հովհաննեսի
Դուզդաբանյան Ստեփան Վահրամի
Ծատուրյան Աիդա Վարտանի
Եփրեմյան Սիլվի Գարեգինի
Եփրեմյան Վարդուհի Ռաֆիի
Հովսեփյան Թամարա Գարեգինի
Մկրտչյան Մարի Խաչատուրի
Պողոսյան Սյուզաննա Վահեի
Վարդանյան Արփի Ահարոնի Սազբանդյան Գարիկ Աշոտի

10-րդ ԿՔ  

Գյուլումյան Դիանա Պավելի
Դավթյան Անահիտ Պավելի
Հարությունյան Ինեսա Կարենի
Կոբալյան Միլենա Խորենի
Հարությունյան Անահիտ Միհրանի Մնացականյան Սյուզաննա Արմենի

11-րդ Լ1  

Հարությունյան Հռիփսիմե Գևորգի
Ղազարյան Մարիամ Հայկազի
Տաշչյան Անահիտ Գևորգի
Օսիպյան Մարիետտա Արթուրի Մարգարյան Լևոն Եղիշի

11-րդ Լ2  

Ղազարյան  Նելլի Գրիգորի
Տերտերյան  Վիկտորյա Ստեփանի
Պետրոսյան Լիանա
Վահրամյան Աննա Սամվելի
Եփրեմյան Մանյա Արամի
Հովհաննիսյան Արմեն Մանվելի

11-րդ Պ1  

Խաչատուրյան Էլեն
Բադալյան Տիգրան

11-րդ Պ2  

Մկրտչյան Սվետլանա Լիպարիտի
Հարությունյան Անգելինա
Վարդանյան Սուսաննա Գնելի

11-րդ Տ1  

Հովհաննիսյան Լիպարիտ Անուշավանի
Հունանյան Էլիզա Ղազարի
Մելքումյան Վոլոդյա Հայկի Վարդազարյան Աննա Արմանի

11-րդ Տ3  
Խաչատրյան Անի 11-րդ ՖՄ  

Խուրշուդյան Վարդուհի Արթուրի

Նեշումյան Լիանա Ռոմանի

11-րդ ԿՔ  

Հովհաննիսյան  Լիլիթ  
Մաչկալյան   Անի  Վարդանի
Մուրադյան Սյուզաննա Արայի

12-րդ Լ1  

Բայաթյան  Լիլի  Լիպարիտի
Մխիթարյան Հասմիկ Արմանի
Սառիկյան Նելլի Արմենի

 
12-րդ Լ2  

Ղազարյան Անժելա Արմենի
Ֆիրյան Անահիտ Դավիթի
Մանուկյան Մելինե Գոռի

12-Պ1  
Պողոսյան Գոհար Համլետի 12-րդ ՖՄ  
Խաչատրյան  Անի   Դավթի 12-րդ ԿՔ  
     

2013-2014

ՊԱՏԱՆԻ ՍՏԵՂԾԱԳՈՐԾՈՂ

ԿԻՐԱՌԱԿԱՆ ԱՐՎԵՍՏ

ՊԱՏԱՆԻ ՆԿԱՐԻՉ

ԲՆԱՍԵՐ

 

ՊԱՏԱՆԻ ԵՐԱԺԻՇՏ

 

 

ԼՈՒՍԱՆԿԱՐԻՉ

 



 

 

 
 
 
 

 

 

 ՖՈՏՈՊԱՏՈՒՄ
ՏԵՍԱԴԱՐԱՆ
 

Live@Edu (Email)

ՃԱՄՓՈՐԴՈՒԹՅՈՒՆՆԵՐ
ԿՐԹԱԿԱՆ ՌԵՍՈՒՐՍՆԵՐ
itn.am
ԿԱՅՔԻ ՔԱՐՏԵԶ
Ա Ր Խ Ի Վ
 

 

 

         
Copyright © High School N190 after Galust Gyulbenkyan, Web Master:Sona Khachatryan